Eni Koçi sjellë ‘Shi bie në Tiranë’ në duet me Genc Prelvukajn (Video)

Eni Koçi sjellë ‘Shi bie në Tiranë’ në duet me Genc Prelvukajn (Video)

Këngëtarja atraktive, Eni Koçi, ka publikuar projektin e ri. 'Shi bie në Tiranë', titullohet projekti i këngëtares në bashkëpunim me reperin Genc P

Këngëtarja atraktive, Eni Koçi, ka publikuar projektin e ri.

‘Shi bie në Tiranë’, titullohet projekti i këngëtares në bashkëpunim me reperin Genc Prelvukaj.

Ky është projekti i dytë rresht i dyshes së njohur të estradës.

Pas suksesit të këngës së parë, duket se ky është vazhdimi i dytë në përpjekje për të krijuar edhe më shumë sukses dhe që dyshja të shkojnë së bashku në koncerte.

Dihet se tash e sa kohë po përflitet për një ildhje mes dy yjeve të estradës që megjithatë s’kanë folur kurrë për raportin e
përbashkët.

Eni Koçi ndryshe ka kohë që ka nisur një biznes veshjesh për femra me motrën, Gretën.

Kurse, edhe Genc Prelvukaj mbetet i angazhuar në disa fusha me kompaninë e tij BlackFish.

COMMENTS