Eni Koçi ‘përvëluese’ në imazhin fundit (Foto)

Eni Koçi ‘përvëluese’ në imazhin fundit (Foto)

Eni është një nga këngëtaret me dukjen më të bukur dhe me forma perfekte. Ajo në çdo paraqitje shfaqet atraktive dhe me shumë stil, përcjellzico.tv

Eni është një nga këngëtaret me dukjen më të bukur dhe me forma perfekte.

Ajo në çdo paraqitje shfaqet atraktive dhe me shumë stil, përcjellzico.tv

Eni së fundi ka publikuar një foto të saj në InstaStory ku shfaqet me një fustan transparent dhe shumë sensuale e cilat vënë në pah fizikun seksi të këngëtares.

Këngëtarja kështu nuk la vend për imagjinatës duke treguar më shumë se që duhet.

Ndërsa Eni Koçi është në lidhje me këngëtarin Genc Prelvukaj, por dyshja asnjëherë nuk e kanë konfirmuar raportin e tyre.

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

COMMENTS