Endriti uron babain për ditëlindje, publikon një foto të rrallë të Thaçit në det (Foto)

Endriti uron babain për ditëlindje, publikon një foto të rrallë të Thaçit në det  (Foto)

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, sot po feston ditëlindjen e tij. Thaçi, gjatë ditës së sotme ka marrë shumë urime për ditëlindjen e tij të 50-t

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, sot po feston ditëlindjen e tij.

Thaçi, gjatë ditës së sotme ka marrë shumë urime për ditëlindjen e tij të 50-të.

urimi për Thaçin, nuk ka munguar as nga djali i tij i vetëm, Endriti, i cili ka uruar përmes rrjeteve sociale

Endriti bashkë me urimin, ka publikuar edhe një fotografi të rrallë ku shihet në plazh bashkë me babain e tij.

‘Dikush e njeh si bashkëthemelues të ushtrisë çlirimtare, dikush tjetër si lider që shpalli pavarësinë. Për mua është babë, burim i pashtershëm i dashurisë dhe inspirimit. Ta uroj ditëlindjen dhe të uroj të inspirosh gjeneratat e reja edhe shumë e shumë vjet.’, ka shkruar Endriti për babain.

COMMENTS