Endrit Ademi ft Baboo Darabuka & Dj Benity sjellin projektin e ri (Video)

'Po të pres' është projekti i cili ka bashkuar këngëtarin Endrit Ademi, me grupin Baboo Darabuka dhe Dj Benity. Kënga dhe videoklipi është bërë me

‘Po të pres’ është projekti i cili ka bashkuar këngëtarin Endrit Ademi, me grupin Baboo Darabuka dhe Dj Benity.

Kënga dhe videoklipi është bërë me ritme verore, ndërsa mbetet të shihet nëse do të pritet mirë nga publiku i artistëve, shkruan zico.tv

Videoklipi i cili është vizuelizuar nga Asha, është xhiruar në Shkup, Fushë Kosovë dhe Brezovicë.

Përndryshe, Baboo Darabuka dhe Dj Benity njihen për bashkëpunime të suksesshme me këngëtarët më in të estradës shqiptare.

COMMENTS