Enca provokon me puthje ‘lesbike’ (Foto)

Enca provokon me puthje ‘lesbike’ (Foto)

Enca Haxhiaj mbrëm festoi ditëlindjen e 22, ku rezultoi një fest e madhe sipas fotove. Këngëtarja ka treguar gjithë gëzimin, që ka përjetuar me sho

Enca Haxhiaj mbrëm festoi ditëlindjen e 22, ku rezultoi një fest e madhe sipas fotove.

Këngëtarja ka treguar gjithë gëzimin, që ka përjetuar me shoqërinë e saj dhe t’gjitha ato momente mat bukra i ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram, shkruan zico.tv

Festa zgjati deri në mëngjes, shumë dhurata, vallzim skena provokuese.

Por ajo që bie në sy, është se Enca me pothuajse të gjitha shoqet ka postuar duke u puthur në buzë.

Ja dhe disa foto nga ditëlindja e këngëtares.

COMMENTS