Enca në USA, ja arsyeja (Foto)

Enca në USA, ja arsyeja (Foto)

Nuk përmbahet Zaimina, pa të brendshme në natyrë (Foto)
Çfarë po bën Kida te Motrat Mustafa? (Foto)

Enca është njëra nga këngëtaret më të komentuara kohën e fundit sidomos pas projektit ‘Dua’.

Në imazhin e fundit të publikuar nga vet Enca në llogarinë e saj në ‘Instagram’, ka treguar se do të jetë në Amerikë.

Atje ajo do të mbajë disa koncerte në New York dhe Detroit. ‘New York & Detroit për disa ditë! Hera e parë në USA. Kush do vije në koncertet e mija’ ka shkruar Enca.

COMMENTS