Enca konsumon drogë në veturë (Video)

Megjithëse në një moshë të vogël, këngëtarja Enca ka arritur të jetë tepër e suksesshme me muzikën e saj duke numëruar miliona në llogarinë e saj.

Megjithëse në një moshë të vogël, këngëtarja Enca ka arritur të jetë tepër e suksesshme me muzikën e saj duke numëruar miliona në llogarinë e saj.

Kohët e fundit ajo është vënë në qendër të vëmendjes për shkak të konfliktit me Noizyn, përcjellë zico.tv

Një video e publikuar do të tërheq vëmendjen nga ‘sherri’ dhe do ta spostojë atë në një anë ende të panjohur të Encës.

Për sa i përket Encës, duket se ajo nuk është një vajzë ‘e mirë’. Së fundmi, një faqe në Instagram ka publikuar një video ku ajo shfaqet brenda në makinë me një shoqe të saj duke konsumuar marijuana.

Ndër të tjera, Enca thotë se ‘shoqet e saj nuk kanë konsumuar kurrë lëndë narkotike’, ndërsa shton se ‘tani po konsumojnë.

COMMENTS