Enca Haxhiu përseri me provokimet e saj (Foto)

Për Encën sapo ka filluar turneu i saj veror me shumë koncerte. Jemi mësuar çdo her duke e parë teksa mjaft terheqëse dhe provokuese, mbrëm këngëta

Për Encën sapo ka filluar turneu i saj veror me shumë koncerte.

Jemi mësuar çdo her duke e parë teksa mjaft terheqëse dhe provokuese, mbrëm këngëtarja performoi në Duplex Prishtina ku morri vëmendjen e gjithë adhuruesve duke nxjerr në masë të madhe gjoksin.

Ndryshe Enca së fundmi ka lansuar projektin ‘Ciao’, i cili pritet të publikohet shumë shpejt edhe me klip.

Prishtina be ready ❗️ KingEnca comin thouugh ? #CIAO

A post shared by ENCA (@enca) on

COMMENTS