Enca Haxhia vë në plan të parë të pasmet (Foto)

Enca Haxhia vë në plan të parë të pasmet (Foto)

Enca Haxhia edhe një herë ka tentuar të dëshmojë se është prej femrave më joshëse. Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, në prag të një koncerti shfry

Enca Haxhia edhe një herë ka tentuar të dëshmojë se është prej femrave më joshëse.

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, në prag të një koncerti shfrytëzon rastin që të provokojë në rrjetet sociale.

Kësaj radhe ajo ka bërë këtë me një fustan të shkurtër shkëlqyes, teksa vë në plan të parë të pasmet.

Këngëtarja shfaqet më e dobët në peshë, teksa improvizon këpucët e shtrenjta të Yves Saint Laurent, të cilët në fakt nuk janë nga brendi i njohur me kosto 10 mijë dollarëshe.

Enca ka një milion ndjekës në Instagram dhe si rrjedhojë merr shumë pëlqime e komente.

Ajo shpërtheu në famë me këngën ‘A pot pëlqen’, teksa prej asaj kohe dështoi të kthehet me ndonjë hit.

Ndryshe, ajo mbetet single dhe pa të dashur, ani pse ka një jetë aktive private kryesisht me miq dhe familje.

COMMENTS