Enca gjysmë e zhveshur dhe me vallëzim provokativ (Foto)

Enca gjysmë e zhveshur dhe me vallëzim provokativ (Foto)

Prej disa kohësh këngëtarja Enca Haxhia i ka munguar rrjeteve sociale me postimet e saj provokuese dhe seksi. Ajo postoi në rrjetin social Instagra

Prej disa kohësh këngëtarja Enca Haxhia i ka munguar rrjeteve sociale me postimet e saj provokuese dhe seksi.

Ajo postoi në rrjetin social Instagram një video tejet seksi, ku shihet duke bërë disa lëvizje provokative, dhe gjysmë e zhveshur, shkuran zico.tv

Përpos që ajo reklamon gjoksin e saj më shumë se kurrë, ajo gjithashtu duket ‘bombastike’ edhe pse është pa grim.

COMMENTS