Enca dhe Blerim Destani në lidhje? (Foto)

Në një foto të fundit të postuar ku Blerim Destani shihet teksa po ushtron, këngëtarja Enca ka befasuar me një koment, gjë që ka bërë të mendojmë se m

Në një foto të fundit të postuar ku Blerim Destani shihet teksa po ushtron, këngëtarja Enca ka befasuar me një koment, gjë që ka bërë të mendojmë se mes dyshës mund të ketë një lidhje.

Destani si duket e ka marrë me shumë seriozitet punën e palestrës, prandaj shpesh shihet duke postuar foto në rrjetin social “Instagram”.

Mirëpo, komenti i Encës ka qenë i papritur ani pse nuk ka shkruar diçka të madhe, mirëpo me një emotikon ka shprehur në njëfar mënyre interesimin t’i qaset për t’i treguar se po bën mirë që po ushtron.

Kujtojmë se ai mbetet njëri ndër meshkujt më të kërkuar, mirëpo mbetet ende beqar, të paktën kështu dihet publikisht ani pse është përfolur për disa lidhje të mundshme.

e_1479280598-1760918

COMMENTS