Emma Watson i jep fund lidhjes dyvjeçare

Emma Watson i jep fund lidhjes dyvjeçare

Pas një romance dyvjeçare, tashmë i erdh fundi edhe një lidhje mes yjeve hollivudiane. Sipas mediave botërore, aktorja britanike Emma Watson

Pas një romance dyvjeçare, tashmë i erdh fundi edhe një lidhje mes yjeve hollivudiane.

Sipas mediave botërore, aktorja britanike Emma Watson i ka dhënë fund dashurisë me biznesmenin amerikan, William Knight.

Kështu së paku ka thënë për mediat amerikane një burim i paidentifikuar, por që është i afërt me dyshen.

‘Aktorja njëzetvjeçare Emma Watson është single. Ajo dhe William Knight ndërprenë romancën më herët gjatë vitit dhe herën e fundit kur u takuan ishte muaji maj’, ka thënë një burim për US Weekly.

Përndryshe, lidhja mes Emës dhe 37-vjeçarin mbeti jashtë vëmendjes së mediave, duke pasur parasysh se britaniku i bukur është i njohur për fshehjen e dashurive.

Gjatë një vizite rutinë, ajo zbuloi arsyen se ajo nuk është gati në media për të folur për partnerin e saj.

‘Unë nuk mund të flas për të dashurin tim në intervista, prandaj pres që paparacët të mos qëndrojnë para shtëpisë sime. Kam vënë re se në Hollywood, personi që ju pëlqeni shpeshherë përfshihet në promovimin e filmit tuaj dhe kjo bëhet pjesë e performancës dhe cirkut. E urrej faktin se nëse dikush me të cilin jam duke u argëtuar ndjehet sikur të ishte pjesë e një akti ‘, kishte pohuar kohë më parë William.

COMMENTS