Emily Ratajkovski tërësisht e zhveshur ..(Foto 18+)

Emily Ratajkovski tërësisht e zhveshur ..(Foto 18+)

Modelja amerikane, Emily Ratajkovski nuk e ka aspak problem të dalë 100% lakuriq. Këtë madje e ka dëshmuar nëpërmjet një fotosesioni të realizuar s

Modelja amerikane, Emily Ratajkovski nuk e ka aspak problem të dalë 100% lakuriq.

Këtë madje e ka dëshmuar nëpërmjet një fotosesioni të realizuar së fundmi ku nuk ka nguruar aspak të pozoi e zhveshur dhe fotografinë ta publikoi në rrjet.

Kjo nuk është hera e parë që modelja e njohur del provokative por asnjëherë më shumë se kaq nuk i ka zbuluar pjesët intime.

Emily krahas fotografisë ka publikuar ka pranuar komente të ndryshme nga ndjekësit, disa e kanë kritikuar e disa e kanë përgëzuar për guximin por ajo nuk e ka aspak problem një gjë të tillë dhe i pëlqen gjithçka që bën.

COMMENTS