Ëmbëlsirë e lehtë me kokos (Video)

Ëmbëlsirë e lehtë me kokos (Video)

Kërcëlluese, por shkrihet në gojë: Pitja nga çokollata – fantazi nga tre përbërës
Sallata e larme me oriz dhe mish toni!

Përbërësit:

250 gr biskota

5 lugë të gjellës kokos

1 lugë reçel (të qershisë, e grimcuar)

70 gr margarinë

1 gotë të ujit hoplla (ajkë e nxehtë)

Shikoni videon më poshtë për të parë si përgatitet.

COMMENTS