Elvana provokon si asnjëherë më parë (Foto)

Elvana provokon si asnjëherë më parë (Foto)

Mediat britanike shkruajnë për klipin e ri të Dafina Zeqirit (Foto & Video)
Organizohet ‘Albanian Fashion Night’ nga Moda City

Ajo vijon karrierën e saj jashtë kufijve të vendit dhe shpesh sjell foto të realizuara për albumin e saj të parë në gjuhën angleze.

Por foto e fundit e publikuar prej saj vjen më seksi se asnjëherë.

Në këtë foto Elvana shfaqet e veshur vetëm me një pardesy ngjyrë bezhë dhe një pale çizme të gjata. Ky imazh i këngëtares zhvillon mjaft imagjinatën, pasi Elvana nuk duket të ketë veshur të brendshme.

COMMENTS