Elvana Gjatat publikon prapaskenat e këngës së saj të fundit (Video)

Kanë kaluar muaj nga publikimi i projektit të saj të fundit. Elvana Gjata është ajo e cila ka publikuar projektin e saj të parë për tregun ndërkomb

Kanë kaluar muaj nga publikimi i projektit të saj të fundit.

Elvana Gjata është ajo e cila ka publikuar projektin e saj të parë për tregun ndërkombëtar.

‘Forever Is Over’, është kënga e cila ka arritur të dëgjohet mjaftë shumë dhe ka marrë shumë klikime. Por sot Elvana ka vendosur t’i zbuloj prapaskenat e këtij projekti duke publikuar një video në Youtube

COMMENTS