Elvana Gjata sot ka diitë të veçantë! Sa ndryshoi ajo? (Foto)

Këngëtarja Elvana Gjata sot ka një ditë shumë të veçantë. Ajo është padyshim ndër këngëtaret më të mira dhe më të sukseshme shqiptare dhe sot mbush 30

Këngëtarja Elvana Gjata sot ka një ditë shumë të veçantë. Ajo është padyshim ndër këngëtaret më të mira dhe më të sukseshme shqiptare dhe sot mbush 30 vjeç.

‘Gjithmonë të tilla, gjithmonë kështu dhe gjithmonë bashkë! Ji e forte siç të njoh, origjinale siç di të jesh dhe lumtur siç do zemra jote dhe imja bashkë deri sa të bëhesh 100 vjeç! Gëzuar ditëlindjen, my love!’ shkruan motra e madhe e Elvanës, Migena, përcjellë zico.tv

Elvana ka ndryshuar mjaft shumë në stil që nga dalja e parë në skenë e deri më sot, por ka ruajtur çdo herë bukurinë dhe thjeshtësinë e saj natyrale.

Në vijim po ua sjellim disa fotografi të këngëtares ndër vite:

COMMENTS