Elhaida provokon nga shtrati (Foto)

Elhaida provokon nga shtrati (Foto)

Këngëtarja Elhaida Dani ka publikuar gjatë ditës së sotme një foto mjaft provokuese. Ajo shfaqet në shtrat me reçipeta, ndërkohë që hiret e saj i ka

Këngëtarja Elhaida Dani ka publikuar gjatë ditës së sotme një foto mjaft provokuese.
Ajo shfaqet në shtrat me reçipeta, ndërkohë që hiret e saj i ka mbuluar me një libër.

‘Mirëmëngjes botë’,-ka shkruar Dani, ndërkohë që në foto shfaqet mjaft e buzëqeshur.

Aktualisht këngëtarja ndodhet në Rusi dhe duket më seksi dhe në formë se kurrë.

COMMENTS