Ekskluzive: Super-mike si Rovi e Fjolla

Djemtë e OTR nxjerrin foto lakuriq të Encës, të pasmet e saj do ju heqin trurin (Foto)
Nicki Minaj publikon nesër dy ‘bomba’ (Foto)

Kur bëhen bashkë dy këngëtare seksi nga Kosova e Shqipëria mund të pritet gjithçka! Rovena Stefa dhe Fjolla Morina kohëve të fundit janë parë shumë shpesh bashkë nëpër lokale të ndryshme të Prishtinës madje nuk hezitojnë të postojnë në rrjetet sociale edhe foto e video duke shkembyer puthje e përqafime mes vete! Por a është vetëm shoqëri mes kolegesh apo mund të presim ndonjë bashkëpunim? Duke njohur të dyja, opsioni i fundit mund të ishte një boom i kësaj vere!

COMMENTS