Ekskluzive: ‘Sasa’ flet për lidhjen e re (Video)

Ekskluzive: ‘Sasa’ flet për lidhjen e re (Video)

Dani ‘e kalli’ në dasmën e Grabovcit, shikoni pjesë nga performanca e tij (Video)
Hiti i Adelina Ismailit dhe Tingulli 3 që kurrë s’u bë me klip! (Video)

Aktorja Adriana Matoshi përpos për profesionin e saj flitet edhe për jetën private.

‘Sasa’ e serialit vendor komik ‘O sa mirë’ ishte e ftuara e radhës në n’ZOOM, përcjell zico.tv

Mediat rozë për të kanë shkruar që është në një lidhje të re me një aktor.

Ajo për herë të parë ka sqaruar këtë gjë.

COMMENTS