Ekskluzive, po ndodh tani: Kosovari tenton ‘Librin e Rekordeve Genis’ me portretin e Rita Orës (Foto/Video)

Ekskluzive, po ndodh tani: Kosovari tenton ‘Librin e Rekordeve Genis’ me portretin e Rita Orës (Foto/Video)

Si arriti ylli i pornos të gjejë dashurinë (Foto)
Probleme me minjtë? Kurthe gjeniale për këto krijesa (Video)

Alkent Pozhegu synon Librin e Rekordeve te Genisit, transmeton zico.tv

41 vjecari gjakovar po realizon mozaik me portretin e Rita Ora.

Për më shumë, ndicni pamjet dhe intervistën ekskluzive për zico.tv

COMMENTS