Ekskluzive: Kush është jeta e Neki Emrës? (Foto)

Ekskluzive: Kush është jeta e Neki Emrës? (Foto)

Adelina, diva shqiptare feston ditëlindjen e 37-të (Foto/Video)
Fjalët prekëse që i mbushin sytë me lot reperit Gold AG (Foto)

Në një foto me mbishkrimin ‘u pjek’ të publikuar në rrjetin Facebook, Neki Emra krahasoi piten me këngën. Këngëtari tha për zico.tv se bëhet fjalë për projektin e ri ‘Jeta jem’ e cila sipas tij është ‘këngë shumë dinamike, dance, edhe besoj që ka me qenë një hit veror super i mirë.. ‘

Artisti duke qenë shumë i kënaqur me punën e kompozitorit dhe tekstshkruesit shtoi :’Kënga e re është gati, sot e kam pranu versionin final. Prej sot filloj përgatitjet për punën e klipit. Kënga është kompozu prej Florent Boshnjakut, e teksti është shkru prej Mithat Sadikut’.

Së shpejti presim edhe foto e video ekskluzive nga sheshi i xhirimit të videoklipit më të ri nga Neki Emra!
‘zico.tv’

Neki Emra postimi

COMMENTS