Ekskluzive: Ja pamjet e klipit të Arta Bajramit dhe Mc Kreshës (Foto)

Këngëtarja Arta Bajrami po rikthehet. Ajo e ka zgjedhur që rikthimin ta shënoj me një duet me Mc Kreshën. Këtë e ka bërë të ditur producenti Don Arbas, njëherësh vëllai i Artës i cili është përkujdesur për këtë projekt muzikor. Ja fotot ekskluzive nga xhirimi i videoklipit./A.i/

Këngëtarja Arta Bajrami po rikthehet.

Ajo e ka zgjedhur që rikthimin ta shënoj me një duet me Mc Kreshën.

Këtë e ka bërë të ditur producenti Don Arbas, njëherësh vëllai i Artës i cili është përkujdesur për këtë projekt muzikor.

Ja fotot ekskluzive nga xhirimi i videoklipit./A.i/

COMMENTS