Ekskluzive: Ja kur fejohen Mimoza Shkodra e Seldi Qalliu (Video)

Ekskluzive: Ja kur fejohen Mimoza Shkodra e Seldi Qalliu (Video)

Çifti më i ri i estradës është Seldi dhe Mimoza Shkodra. Pasi pranuan që janë në lidhje ata kanë vendosur që të fejohen, përcjellë zico.tv Mes f

Çifti më i ri i estradës është Seldi dhe Mimoza Shkodra.

Pasi pranuan që janë në lidhje ata kanë vendosur që të fejohen, përcjellë zico.tv

Mes familjarëve dhe miqve të ngushtë ata sonte do të kurorëzojnë lidhjen me fejesë.

Një burim i afërt i emisionit n’ZOOM tha se ceremonia do të mbahet në Zvicër.

Përndryshe, dyshja vite më parë kanë sjell edhe një duet së bashku.

COMMENTS