Ekskluzive: Era Istrefi e vetme në rrugët e Prishtinës (Foto)

Këngëtarja e famshme Era Istrefi, momentalisht po qëndron në kryeqytetin tonë. Arbresh.info, ka siguruar disa fotografi, ku këngëtarja shihet duke

Këngëtarja e famshme Era Istrefi, momentalisht po qëndron në kryeqytetin tonë.

Arbresh.info, ka siguruar disa fotografi, ku këngëtarja shihet duke u shëtitur me veturën e saj luksoze në rrugët e Prishtinës.

Në këto fotografi, Era shihet me syze dhe me një kapelë në kokë.

Ajo duket pak nervoze, që mund të ndodhur për shkak të pritshmërive të mëdha me këngën e fundit që fatkeqësiht nuk arriti të shijojë suksesin ashtu si”Bon Bon”

Megjithatë, kujtomë se Era është artistja e parë kosovare që ka siguruar kontratë me Sony Music.

Përveç kësaj, ajo së fundmi ka performuar në “Coachella” në mesin e shum artistë të mëdhenj…

COMMENTS