Ekskluzive: Alban Mehmeti baba për herë të dytë (Video)

Këngëtari Alban Mehmeti në një intervistë për n’ZOOM ka shpalosur risitë muzikore. Ai po ashtu përmendi dy nostalgjitë e tij: Moderimin dhe Grupin Aurora, shkruan zico.tv Nga burimet e portalit arbresh.info mësohet se Albani pritet që për herë të dytë të bëhet baba. Për më shumë shikoni intervistën e tij.

Këngëtari Alban Mehmeti në një intervistë për n’ZOOM ka shpalosur risitë muzikore.

Ai po ashtu përmendi dy nostalgjitë e tij: Moderimin dhe Grupin Aurora, shkruan zico.tv

Nga burimet e portalit arbresh.info mësohet se Albani pritet që për herë të dytë të bëhet baba.

Për më shumë shikoni intervistën e tij.

COMMENTS