Edona Reshitaj ‘në rrugët e këtij qyteti’ (Video)

Aktorja e njohur Edona Reshitaj ka lansuar projektin më të ri muzikor. ‘Në rrugët e këtij qyteti’, titullohet kënga më e re e këngëtares, të cilin e ka shoqëruar me videoklip të realizuar nga ‘A&G Production’, përcjellë zico.tv Vlen të theksohet se Edona është përkujdesur për tekstin dhe vijën melodike, të këtij projekti simpatik.

Aktorja e njohur Edona Reshitaj ka lansuar projektin më të ri muzikor.

‘Në rrugët e këtij qyteti’, titullohet kënga më e re e këngëtares, të cilin e ka shoqëruar me videoklip të realizuar nga ‘A&G Production’, përcjellë zico.tv

Vlen të theksohet se Edona është përkujdesur për tekstin dhe vijën melodike, të këtij projekti simpatik.

COMMENTS