Edita Gashi nuk ndalet (Premierë/Video)

Këto janë këngëtaret shqiptare që s’i ndahen palestrës (Foto)
Nazife dhe Merita Bunjaku lansojnë projektin e ri ‘Motër’ (Video)

Edhe pse ka kohë që mirret me këndim, këngëtarja Edita Gashi vetëm vitet e fundit ka filluar të paraqitet në skenën tonë.

Duke e marrë shumë afër zemrës muzikën, ajo për programin e festiv të ZICO TV, vjen me një premierë të këngës ‘Ndalet koha’.

Për më shumë, zico.tv njofton se Edita do të sjellë edhe disa projekte të tjera ekskluzive në kuadër të këtij programi.

COMMENTS