Edicion special i n’ZOOM për nder të 1 vjetorit (Video)

Edicion special i n’ZOOM për nder të 1 vjetorit  (Video)

Ka startuar në prill të vitit 2017. Shumë shpejtë ka arritur të futet në treg,përcjedh zico.tv. Bëhet fjalë për emisionin e showbizit n’ZOOM i c

Ka startuar në prill të vitit 2017.

Shumë shpejtë ka arritur të futet në treg,përcjedh zico.tv.

Bëhet fjalë për emisionin e showbizit n’ZOOM i cili është prodhim i portalit arbresh.info që transmetohet në Zico Tv.

Gjatë 12 muajve të shoqërimit me ju apo 48 javë emision n’ZOOM është munduar të sjell në ekranet tuaja njerëz më eminent të estradës dhe lajme ekskluzive.

Për nder të 1 vjetorit n’ZOOM ju sjell një talk show me fytyra publike.

Shumë befasi, lojëra interesante dhe të pathëna.

Për më tepër ndiqeni promon të cilën mund ta shikoni të premten në ora 19:00 në kanalin zyrtar të portalit arbresh.info dhe ora 20:00 në Zico Tv.

COMMENTS