Edhe pak orë: Deri në 70% zbritje në ‘Moda City’ në Ferizaj (Video)

Nicole me të ‘pasme’ bombastike (Foto)
Lyrical Son, MC Kresha dhe Blleki publikojnë këngën ‘Rruga n’Club’ (Video)

Qendra Tregtare ‘Moda City’ në Ferizaj, vazhdon të mendojë dhe t’i surprizojë konsumatorët e vet.

Me rastin e festës së Kurban Bajramit, ka bërë zbritje marramendëse për klientët e saj.

Nxitoni që t’i bleni me zbritje nga 20% deri në 70% të gjitha produktet në ‘Moda City’.

Kanë mbetur edhe pak orë që të përfitoni nga oferta e ‘Moda City’, prandaj mos e humbni rastin!

COMMENTS