Edhe këtë e bën Lyrical Son për MC Kreshën (Foto)

Edhe këtë e bën Lyrical Son për MC Kreshën (Foto)

Janë reperët më të suksesshëm kosovar. Është fjala për dyshen Lyrical Son dhe Mc Kresha të cilët janë në të njëjtin label 'PINT', që nga themelimi

Janë reperët më të suksesshëm kosovar.

Është fjala për dyshen Lyrical Son dhe Mc Kresha të cilët janë në të njëjtin label ‘PINT’, që nga themelimi.

Ata çdo ditë e më shumë vazhdojnë të sjellin këngë mjaft të pëlqyera, madje projektet e tyre shnëdrrohen gjithnjë në hite.

Së fundmi, Mc Kresha ka publikuar dy bashkëpunime, njërin me Elinel me titull ‘Për familjen’, ndërsa ai i dyti është me artistin nga Shqipëria, Alban Skenderaj e që titullohet ‘Ping Pong’.

Për këtë, Lyrical Son me anë të një postimi që ka shpërndarë në Instagram falënderon fansat që i përkrahin vazhdimisht. ‘Thanx to every ????, qe e kan ngu, e kan pelqy edhe e kan shpernda… ‘, ka shkruar ai.

COMMENTS