E urreni në serial, por jo në jetën e saj reale (Foto)

E urreni në serial, por jo në jetën e saj reale (Foto)

Njihuni me djaloshin nga Gjilani që po çmend Instagramin (Video)
Premton Madonna: Seks oral për ata që e votojnë Clintonin dhe jo Trumpin (Video)

‘Zejnepi’ nga seriali ‘Kara Sevda’, ka njërin ndër rolet kryesore. Ajo është një personazh i gjendur mes dashurisë së gabuar dhe familjes.

Në serial është një vajzë mjaftë me stil, ku në çdo episod të serialit mahnit me pamjen e saj, transmeton ORAinfo.

Por një karakteristikë e perzonazhit të saj është se ajo është gjithmonë e vetmuar, kurse në jetën reale, ndodh e kundërta.

Ajo sot ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram, ku shihet mjaft e lumtur dhe e rrethuar nga shumë njerëz.

COMMENTS