E tmerrshme: Autobusi hyn në dyqan (Foto)

E tmerrshme: Autobusi hyn në dyqan (Foto)

‘Bashkim doganor’, ide e Vuçiqit e rrezikshme për Kosovën
Thaçi ndërmerr nismë për dekriminalizimin e skenës politike

Pasagjerët janë ngujuar në katin e sipërm të autobusit të Londrës që u fut në një dyqan.
Dy automjete zjarrfikëse dhe tri njësi shpëtimi janë dërguar në vendin e ngjarjes në Battersea, jugperëndim të Londrës, transmeton arbresh.info.

Ky aksident ka bërë që të shkaktohet kaos në kohën e orës së pikut, ku të gjithë nxitonin për të shkuar në punë.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar.

COMMENTS