E pabesueshme: Dani e xhiroi klipin për vetëm 15 minuta (Video)

E pabesueshme: Dani e xhiroi klipin për vetëm 15 minuta (Video)

Princi William dhe Kate Middleton ndiqen nga fotografët edhe kur dalin për darkë familjare (Foto)
Kjo është dhurata e shtrenjtë që i dhuron një fans Bebe Rexhës (Foto)

‘Zemër’ titullohet projekti i fundit i Danit, të cilën e punoi në studion e Hekuran Krasniqit ‘Studio By Heki’.

E videoklipin e këngës ‘Zemër’ Dani e ka xhiruar në disa lokacione interesante.

Por, për kuriozitet vlen të theksohet se Danit iu deshën vetëm 15 minuta për ta xhiruar videoklipin.

Për më shumë shikoni intervistën e Danit dhe Hekuranit dhënë për emisionin n’ZOOM.

COMMENTS