E pabesueshme çka bën Aurela Gaçe në një dasmë (Foto)

Këngëtarja Aurela Gaçe njihet për performancat e saj live. Ajo këtë e ka dëshmuar edhe mbrëmë në një aheng familjar, shkruan arbresh.info. Aurela shihet në një foto duke u shtrirë në tokë dhe duke e ndjerë interpretimin ‘live’. Për më shumë shikoni fotot e mëposhtme.

Këngëtarja Aurela Gaçe njihet për performancat e saj live.

Ajo këtë e ka dëshmuar edhe mbrëmë në një aheng familjar, shkruan arbresh.info.

Aurela shihet në një foto duke u shtrirë në tokë dhe duke e ndjerë interpretimin ‘live’.

Për më shumë shikoni fotot e mëposhtme.

COMMENTS