E mbani mend ‘Xhemilin’, e dashura e tij një zeshkane që ju ‘çmend’ (Foto)

E mbani mend ‘Xhemilin’, e dashura e tij një zeshkane që ju ‘çmend’ (Foto)

İbrahim Çelikkol është emri i aktorit të pashëm turk që luajti rolin e ‘Xhemilit’, me të cilin edhe u popullarizua edhe në publikun shqiptar. Kons

İbrahim Çelikkol është emri i aktorit të pashëm turk që luajti rolin e ‘Xhemilit’, me të cilin edhe u popullarizua edhe në publikun shqiptar.

Konsiderohet prej meshkujve më tërheqës të ekranit turk dhe gruaja e tij duket se i përgjigjet pamjes së aktorit të pashëm.

Një zeshkane tërheqëse fitoi zemrën e Ibrahimit.

Ata u martuan dhe shpesh në media prezantohen më të dashuruar se kurrë duke treguar marrëdhënien e tyre në çift.

Në poza mjaft të bukura, ja si po duket çifti i famshëm turk.

COMMENTS