E mbani mend ‘Latifan’ e serialit o’clone? (Foto)

E mbani mend ‘Latifan’ e serialit o’clone? (Foto)

Trendi më i fundit i kësaj vere zgjedhje e Nicki Minaj (Foto)
Ja me cilin koleg nga seriali është në lidhje ‘Feridja’ në jetën reale (Foto)

Seriali o’clone që mblodhi shumë shikues para ekranit.

I ndërtuar mbi një dramë të bukur, që ka trajtuar edhe fenomenin shkencor të klonimit, ka bërë që një numër i madh i shikuesve ta përcjellin atë me kureshtje deri në episodin e fundit.

Aktorja Leticia Sabatella, apo siç është njohur në serial me emrin ‘Latifa’ ka qenë personazhi më i dashur dhe i përfolur i asaj kohe.

Por si duket ajo tash, sa ka ndryshuar, shikoni fotografitë më poshtë.

COMMENTS