E mbani mend ‘Filizin’ tek seriali ‘Aci Hayat’? Shikoni si duket ajo sot (Foto)

E mbani mend ‘Filizin’ tek seriali ‘Aci Hayat’? Shikoni si duket ajo sot (Foto)

Ebru Kocaağa, aktorja që pas vetes kishte mijëra fansa me rolin e saj të Filiz në serialin 'Aci Hayat', para disa kohësh i ka dhënë fund beqarisë.

Ebru Kocaağa, aktorja që pas vetes kishte mijëra fansa me rolin e saj të Filiz në serialin ‘Aci Hayat’, para disa kohësh i ka dhënë fund beqarisë.

Ebru e cila karakterizon bjonden turke ishte një nga femrat më të kërkuara të ekranit, nga meshkujt që dëshironin lidhje me të.Aktorja iu përgjigj njërës prej këtyre kërkesave dhe realizoi një dasmë që pati jehonë në mediet turke. Me një vello të bukur dhe e zbukuruar me shumë shije, Ebru u komentua gjatë për bukurinë që kishte në ditën më të bukur të saj.

Por edhe dhëndërri ishte i denjë për nusen e tij, i cili duket mjaft tërheqës, ku dhe ka dy fëmijë me të.

Por ja si duket ajo sot.

COMMENTS