E ka rruar kokën apo jo Eliza Hoxha? (Foto)

Për shumë kohë i ka munguar skenës, por këngëtarja Eliza Hoxha së fundmi ka befasuar me disa foto të postuara në rrjete sociale. Në fotot e postuar

Për shumë kohë i ka munguar skenës, por këngëtarja Eliza Hoxha së fundmi ka befasuar me disa foto të postuara në rrjete sociale.

Në fotot e postuara këngëtarja paraqitet ashtu siç nuk jemi mësuar asnjëherë ta shohim.

Eliza duket sikur t’i ketë rruar të gjitha flokët dhe është bërë tullace, përcjellë zico.tv

Të paktën kështu duket në fotot që ajo ka postuar, por nuk është saktësisht ashtu siç duket ngase këtë e ka bërë me truqe të grimit profesional, ndërsa nuk dihen arsyet.

Derisa Elizën të gjithë e njohin si femër e cila ngrit zërin për zhvillime të ndryshme në shoqëri kjo nuk mund të ketë ndodhur pa ndonjë arsye të caktuar e që shumë shpejtë do të kuptohet.

eliza-tullace

eliza-tullae

COMMENTS