E fiksuar pas Angelina Jolie, shikoni si u katandis pas dhjetra operacioneve (Foto)

E fiksuar pas Angelina Jolie, shikoni si u katandis pas dhjetra operacioneve (Foto)

Ajo ishte e fiksuar pas aktores së njohur Angelina Jolie duke harxhuar shuma të mëdha parash me operacione plastike në fytyrë dhe trup, por jo gjith

Ajo ishte e fiksuar pas aktores së njohur Angelina Jolie duke harxhuar shuma të mëdha parash me operacione plastike në fytyrë dhe trup, por jo gjithçka ka shkuar ashtu siç priste.

Madje ka shkuar tmërrësisht keq, përcjellë zico.tv

29-vjeçarja nga Irani, Saba Tahar ka marrë vëmendjen e mediave botërore pas postimeve të ‘frikshme’ të saj në Facebook me një pamje që vetëm me Jolien nuk ngjan.

Ajo filloi një dietë të fortë duke humbur 20 kilogram duke arritur në gjëndjen aktuale.

COMMENTS