E diela e fundit e mbuluar ne ylber!

Albërie Hadergjonaj i bën konkurrencë të bijës (Foto)
Blero feston sot ditlindjën e tij, por sa është difereca mes Afronës!

Pas ndodhive tragjike ne Orlando, mbrëmë vendet më të famshme në botë u ndriçuan me ngjyrat e flamurit të LGBT në përkrahje dhe senzibilizim të dashurisë!

Foto 7

Foto 6

Mideast Israel Nightclub Shooting Florida

Foto 4

Foto 3

Foto 2

COMMENTS