E dashura e lë nën hije Mozzikun (Foto)

E dashura e lë nën hije Mozzikun (Foto)

Britney Spears tronditet pasi një person ndërpreu koncertin e saj duke hyrë në skenë (Video)
‘People’s Choice Awards’, shumë çmime për Ellen DeGeneres, emocionon Johnny Depp

Mozzik nuk po e fsheh më të dashurën edhe publikisht.

Reperi ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet krahas të dashurën Loredana Zefi.

Gjersa këngëtari kishte veshur kostume dhe një kollare të kuqe, duket se bukuroshja ka lënë në hije Mozzik.

Zefi kishte të veshur një fustan të bukur ngjyrë të kuqe gjersa binin në sy vizatimet në trup.

Ndryshe, reperi është duke punuar edhe në projekte të reja muzikore.

❤️

A post shared by Loredana Zefi (@loredanazefi) on

COMMENTS