E bëri Rita, ndezi dritat e Krishtlindjes në Londër (Video)

E bëri Rita, ndezi dritat e Krishtlindjes në Londër (Video)

Kaq romantik nuk e dinim Lorikun! Ja çfarë i dhuron Monicës (Foto)
Po vjen hiti i ri nga Ardian Bujupi, mësoni detajet (Foto)

Këngëtarja Rita Ora ndez dritat e Krishtlindjes në Londër, një veprim që shënon fillimin e sezonit të Krishtlindjeve në Britani.

Ora tha para adhuruesve të saj se këtë viti ajo do t’i kaloj Krishtlindjet në Londër, ku do të merret me disa projekte muzikore dhe me një emision të kanalit televiziv MTV.

Bukuroshja nga Prishtina është e para shqiptare që ndezi dritat e Krishtlindjeve.

COMMENTS