E bën edhe Dhurata Dora, tregon të pasmet (Foto)

E bën edhe Dhurata Dora, tregon të pasmet (Foto)

Dhurata Dora është ndër këngëtaret më të reja të skenës muzikore, e cila ka bërë një ndryshim drastik me pamjen e saj. Që nga fillimi i karrierës der

Dhurata Dora është ndër këngëtaret më të reja të skenës muzikore, e cila ka bërë një ndryshim drastik me pamjen e saj.
Që nga fillimi i karrierës deri më tani, Dhurata çdoherë e më shumë na befason me paraqitjen e saj, shkruan Gazeta Blic.

E veshur me një fustan të zi elegant këngëtarja 24 vjeçare dukej tejet ‘hot’.

Dhurata është e njohur për stilin e veçantë që ka dhe energjinë që sjell tek publiku.

Ajo është aktive edhe në projekte muzikore, këtë të fundit e ka sjellur para disa jave ‘Kesh Kesh’.

COMMENTS