Dy videoklipe nga këngëtarja e njohur Nazife Bunjaku (Video)

Dy videoklipe nga këngëtarja e njohur Nazife Bunjaku (Video)

Kjo është dhurata e shtrenjtë që i dhuron një fans Bebe Rexhës (Foto)
‘Ishulli i Dashurisë’, nuk do ta besoni sa afër e kemi

Kengetarja e njohur e muzikes burimore shqiptare Nazife Bunjaku se fundmi ka realizuar videoklipet e dy kengeve te saja qe jane hite te muzikes burimore shqiptare.

Kënga e parë titullohet ‘Moj Kosovë nuri i lavdisë’ si dhe kënga e dytë është ‘Këngë për Ndue Perlleshi’.

COMMENTS