Dy shqiptarë në listën e futbollistëve më simpatikë të Euro 2016

Dy shqiptarë në listën e futbollistëve më simpatikë të Euro 2016

Federata Shqiptare e Futbollit shtyn nisjen e kampionatit
Për më pak se 15 orë dyfishohet numri i tifozëve që kanë nënshkruar në peticionin për të përsëritur ndeshjen Barcelona 6-1 PSG (Foto)

‘Cosmopolitan.fr’ bën një renditje të futbollistëve më simpatikë në ‘Euro 2016’ duke mbledhur djemtë më të bukur nga kombësi të ndryshme.

Në ‘top listë’ futen edhe dy futbollistët e kombëtares shqiptare: Lorik Cana dhe Naser Aliji.

1.Antoine Greizmann
2.Olivier Giroud
3.Ashley Williams
4.Anthony Martial
5.Alvaro Morata
6.Cristiano Ronaldo
7.Eden Hazard
8.Bale
9.Podolski
10.Piqu
11.Naser Aliji
12. Lorik Cana

Lorik Cana

Naser Aliji

COMMENTS