Duket se nëna i ka lindur për njëri tjetrin (Foto)

Selena Gomez dhe The Weeknd duket se janë të lindur për njëri tjetrin. Çifti i ri po kënaqet në javët e para të lidhjes duke u shfaqur të lumtur gjith

Selena Gomez dhe The Weeknd duket se janë të lindur për njëri tjetrin. Çifti i ri po kënaqet në javët e para të lidhjes duke u shfaqur të lumtur gjithandej.

Kësaj radhe ata janë parë në Buenos Aires në shëtitje romantike në qytetin argjentinas. Selena kishte veshur një fustan të zi veror ndërsa The Weeknd si zakonisht me stilin e tij të njohur dhe kapelën mbi kokë.

COMMENTS