Duda tregon kush është ‘jeta e tij’ (Foto)

Duda tregon kush është ‘jeta e tij’ (Foto)

Enca publikon klipin e ri, plotë puthje e fërkime (Video)
Ndizet atmosfera në Noar Club, dridhin skenën Butrint Imeri dhe Capital Bra (Video)

Cilësohet si njëri ndër reperët më të mirë shqiptar. I njohur si Duda, Burim Osmani nga Gjilani, përveç muzikës, edhe kësaj here ka treguar përkushtimin për familjen.

‘Gjithçka e imja# fëmijët e mi# Jeta ime’, ka shkruar Duda, në përshkrimin e fotos në Instagram, ku shihen tre fëmijët e tij simpatikë.

femijet-e-dudes

COMMENTS