Dua Lipën nuk e ndalë as shiu – Ajo bëri edhe një gafë simpatike (Foto)

Dua Lipën nuk e ndalë as shiu – Ajo bëri edhe një gafë simpatike (Foto)

Premierë: Blunt dhe Real publikojnë “Pare si Thaçi, Pare si Rama” (Video)
Miranda Kerr iu përgjigj pyetjes më të rëndësishme në jetë (Foto)

As shiu nuk do ta ndalë koncertin më të madh për këtë vit në Kosovë. Sot në takim me kryetarin e Prishtinës Shpend Ahmeti, Dua Lipa u shpreh e gatshme të performojë në koncert edhe nëse moti nuk është i mirë dhe bjen shi. Ajo tha se nuk ka problem edhe nëse bjen shi, sepse është bereqet.

Një gafë simpatike Dua e bëri në një paraqitje për media pas takimit me kryetarin Shpend Ahmeti duke e quajtur atë kryeministër.

‘Falënderoj kryeministrin Shpendin shumë, oo bree gati e pata, për pak’, është shprehur Dua, pasi iu bë me dije se ai është kryetari i Prishtinës.

Ndërkaq Ahmeti ka deklaruar se pavarësisht se po bie shi, koncerti i Duas nesër në Gërmi do të mbahet ashtu siç është paraparë.

‘Kemi kënaqësinë që të performoj në Prishtinë. Besoj qe edhe nesë o shi nuk na ndalë. E shikuam kohën ishte shi edhe diell po prapë s’ndalemi’, ka deklaruar Ahmeti.

Dua para mediave

Shpendi Dua Dugi

COMMENTS