Dua Lipa s’ndalet, publikon këngën e re me Martin Garrix (Video)

Këngëtarja nga Prishtina me famë botërore Dua Lipa, ka lansuar këngën më të re me Martin Garrix. Kjo këngë e lansuar tashmë edhe me videoklip ishte pa

Këngëtarja nga Prishtina me famë botërore Dua Lipa, ka lansuar këngën më të re me Martin Garrix. Kjo këngë e lansuar tashmë edhe me videoklip ishte paralajmëruar nga të dy artistët se do të publikohet të premten.

‘Scared to be lonely’ titullohet kënga në bashkëpunim me Martin Garrix dhe gjendet në YouTube.

Para pak ditësh, Dua kishte publikuar videoklipin e këngës në bashkëpunim me Sean Paul ‘No Lie’, e cila tashmë është bërë një hit i vërtetë.

COMMENTS